Lëshohet me qira banesa – Ferizaj

 • €260
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
Me Qira
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
 • €260

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28675
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa në qendër të Ferizajit. Banesa gjendet tek rruga 12 Qeshori, afër “Meridian”.

Banesa posedon:

-Sallon & Kuzhinë

-2 Dhoma gjumi

-Banjo

-Ballkon

Ndërtesa është dy katshe dhe banesa gjendet në katin e 2-të.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 28675
 • Çmimi: €260
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info