Lëshohet me qira banesa – Fushë Kosovë

 • €200
Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, Fushë Kosovë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29011
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 66
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa, në Bresje. Banesa gjendet afër Albi Marketit dhe është e mobiluar. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 1 Dhomë Gjumi
 • Shpajz
 • Banjo
 • Ballkon
 • Ashensor

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 29011
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 66 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info