Lëshohet me qira banesa – Fushë Kosovë

 • €250
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë,
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë,
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28463
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me qira në Fushë Kosovë. Banesa gjendet përball Bau Market.

Banesa posedon:

 • Sallon me kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është e mobiluar dhe ka gjithçka që ju duhet për banim në të.

Për më shumë informata na kontaktoni:

+38343 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28463
 • Çmimi: €250
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info