Lëshohet me Qira Banesa – Lagjja e Muhaxherëve

 • €450
Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30333
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa (kati i shtëpisë) 100m2 në Lagjen e Muhaxherëve afër Hotel Ambasador.

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, ka kushte të mira banimi dhe lokacion shumë të favorshëm afër çdo shërbimi të nevojshëm.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30333
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 100
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare