Lëshohet me qira Banesa – Mati 1

 • €350
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30257
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 55m2 në lagjen Mati 1 në kompleksin “Alko Group.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është e mobiluar në tërësi, ka orientim nga Lindja, ndriçim të mjaftueshëm dhe kushte shumë të mira banimi.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30257
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 55
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim