Lëshohet me qira banesa – Mitrovicë

 • €270
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29974
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa në Mitrovicë, afër barnatores Nar Pharm. Banesa gjendet në katin e 5-të dhe ka ashensor.

Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • Dy dhoma gjumi
 • Banjo

Banesa është e mobiluar.

Për më shumë informata:

+383 43 222 000

Viber & Whats app               

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 29974
 • Çmimi: €270
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info