Lëshohet me qira banesa në qendër të Mitrovicës

 • €270
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë
 • €270

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25761
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Banesa ndodhët në rrugën Mbretresha Teutë në qendër të Mitrovicës ( Banesa e kuqe te rrethi )

Banesa gjindet në katin e 3 dhe ka 90 m2 me renditje:

Sallon dhe kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Toalet
2 Ballkona
Depo

Banesa është e mobiluar komplet dhe është e gatshme për banim. Gjithashtu posedon lavatriqe, ngrohje qëndrore, internet etj

 • Adresa Mbretëresha Teutë
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25761
 • Çmimi: €270
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare