Lëshohet me Qira Banesa 68 m2 te Santea në Prishtinë

 • €280
Santea, Prishtinë, Santea

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23320
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 68

Informacione të tjera

Banesë me qira në qendër të qytetit te Santea përball nënkalimit në Prishtinë

Sipërfaqja e banesës është 68 m2

Banesa është e përshtatshme për student, cimer, dhe grupe të tjera të personave pasi që posedon vetëm orendi elementare të thjeshta

Banesa gjindët në katin e 7 dhe posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon me Kuzhinë
Toalet
Banjo
Koridor
Ballkon

Banesa posedon, makinë për larjën e rrobave, ngrohje me Termokos 5 shtretër etj.

Çmimi i qirasë mujore në verë 280 euro  (përfshinë Ujin, Mbeturinat, Mirmbajtja e objektit)
Çmimi i qirasë mujore në dimër 330 euro (përfshinë Ujin, Mbeturinat, Mirmbajtja e objektit dhe ngrohjën)
ndërsa pagesa e rrymës mbetët te qiramarësi

Gjithashtu për kontratë, marveshja përfshinë depozit prejt 200 euro në formë garancie

 

 • Adresa Santea
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23320
 • Çmimi: €280
 • Madhësia e pronës: 68
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim