Lëshohet me qira depo 600m2 – Podujevë

 • €850
Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo, Podujevë, Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo
Me Qira
Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo, Podujevë, Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo
 • €850

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34870
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 600
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira depo 600m2. Ndodhet vetëm 10 minuta nga qendra e qytetit të Podujevës.

Depo ka një hapësirë të madhe parkingu. Poashtu, është e izoluar dhe ka të gjithë infrastrukturën e duhur për biznes.

Çmimi i qirasë 850€

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo
 • Qyteti Podujevë
 • Kodi postal 11000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34870
 • Çmimi: €850
 • Madhësia e pronës: 600 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare