Lëshohet me qira kati i shtëpisë – Emshir

Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29457
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohet me qira kati i dytë i shtëpisë në lagjen Emshir, afër “Golden Hotel”.
Shtëpia është 3 katshe, ndërtim i ri me hapsirë të madhe. Shtëpia ka edhe oborr dhe vendparkim.
Shtëpia posedon:
-Sallon & Kuzhinë (me mundësi ndarje)

 • 2 Dhoma gjumi
 • Ballkon me çasje nga salloni dhe kuzhina
 • 1 Banjo

Shtëpia është e mobiluar me kuzhinën dhe moblijet e sallonit.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 29457
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info