Lëshohet me qira kati i shtëpisë Duplex 150 m2 në Lagjen Arbëria

 • €1,000
Arberia, Prishtinë, Arberia

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27102
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 150

Informacione të tjera

Shtëpia është e mobiluar dhe e gatshme për banim

Posedon hapsrë të qëndrimit ditor dhe kuzhinë

2 Dhoma gjumi

2 Banjo

2 Ballkona

Gjithashtu posedon pjesë të oborrit dhe grill për kohë vere

 • Adresa Arberia
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27102
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 150
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare