Lëshohet me qira kati i shtëpisë 250 m2 në lagjen Aktash në Prishtinë

 • €700
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Gazmend Zajmi
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Gazmend Zajmi
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24689
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 250

Informacione të tjera

Lëshohet me qira kati I shtëpisë në lagjen Aktash në Prishtinë

Kati është I mobiluar tërësisht dhe është I gatshëm për banim

Posedon 3 Dhoma gjumi
Sallon dhe Dhoma e ndejës
Kuzhina
2 Banjo
Koridor
Kënd për zyre
Depo

Shtëpia është e mobiluar dhe e dekoruar me orendi kualitative dhe gjindet në lagjen Aktash në Rrugën Gazmend Zajmi afër Maxi Market

Ka pamje kah rruga kryesore dhe ballkon të orientuar kah qyteti.

Lëshohet vetëm për afat të gjatë.

 • Adresa Gazmend Zajmi
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24689
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 250
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare