Lëshohet me qira lokali 1200 m2 – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29784
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 1200
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali 1200 m2 në Fushë Kosovë afër kolegjit AAB. Lokali ka hapsirë shumë të madhe për ushtrimin e çfardo biznesi. Gjithashtu ka pjesën e dhomave të vogla të cilat më parë janë shfrytëzu për dhoma ndrrimi. Pos kësaj gjithashtu prapa është pjesa tjetër e ndarë me shumë hapsirë e cila mund të shfrytëzohet si kuzhinë, depo, puntori etj.

Lokali ka një banjo me dy WC. Gjithashtu dy vende pakrimi, para lokalit dhe pas lokalit.

Lokali ka lokacion shumë të përshtatshëm për shkak që ajo pjesë e qytetit është shumë e frekuentuar.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 29784
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 1200 m2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info