Lëshohet me qira lokali 160m2 – Arbëri

 • €1,000
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34545
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 160
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali 160m2, në Arbëri, në një rrugë shumë te frekuentuar të qytetit.

Lokali ka nje sallë të madhe hapësirë punuese, një zyre të vogël dhe dy banjo. Ka pamje të hapur nga rruga kryesore dhe ka ndriqim natyral prej pjesës më të madhe të zyrës.

Ngrohjen ka me energji elektrike dhe gjithashtu posedon kondicioner.

Qiraja mujore e lokalit është 1000

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34545
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 160 M2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare