Lëshohet me Qira Lokali 200m2 – Qendër

 • €1,200
Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31577
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 200
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali me sipërfaqe 200m2 në Qendër, më saktësisht mbrapa Teatrit dhe afër Parlamentit.

Lokali është i ndarë në 2 kate dhe ka këtë renditje:

 

 • 2 Hapësira Pune
 • Nyje Sanitare

Lokali ka pozicion shumë të favorshëm për zhvillimin e bizneseve si: Call Center, Zyre per Programim, Zyre per Marketing, Trajnime etj.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 

 

 • Adresa Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31577
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 200 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare