Lëshohet me qira lokali 240m2 – Prishtina e re

 • Me marrëveshje
Albi Mall, Hasan Hasani, Deep Valley, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Albi Mall, Hasan Hasani, Deep Valley, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29829
 • Lokal, Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 240

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali 240 m2, në lagjen Prishtina e re. Lokali gjendet prapa Albi Mall dhe ka qasje direkte në rrugë. Lokali është në katin e 2-të.
Lokali është i përshtatshëm por ushtrimin e bizneseve të ndryshme, sikur Call Center, Ordinanca, Sallon Bukurie etj.
Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 29829
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 240
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal, Zyre
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info