Lëshohet me qira lokali 800 m2 – Mitrovicë

Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira
Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30969
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 800
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali 800 m2, në lagjen “Ali Zeneli”. Lokali gjendet në një vend shumë të përshtatshëm për shkak të ndërtimeve të reja përreth, me më shumë se 7000 banorë. Gjithashtu, lokali gjendet në qendër afër rrugës kryesore. Rruga në këtë vend pritet të rregullohet nga Janari i vitit 2023, gjë që do t’ia shtoj edhe më shumë vlerën e lokalit.

Lokali është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesi me hapsirë të mjaftueshme dhe mundësi ndarjeje dhe me 9 hymje.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30969
 • Madhësia e pronës: 800 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info