Lëshohet me Qira Lokali 80m2 – Qendër

 • €400
Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira

Lëshohet me Qira Lokali 80m2 – Qendër

Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32172
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali me sipërfaqe 80m2 në Qendër, saktësisht në Rrugën Shaban Polluzha mbrapa Teatrit.

Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë renditje:

 • 1 Hapësirë pune
 • 1 Nyje Sanitare

Lokali ka lokacion shumë të favorshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme, ka qasje të lehtë në rrugën Agim Ramadani dhe i plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për afarizëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32172
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare