Lëshohet me Qira Objekti 3440m2 – Veternik

 • €18,000
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €18,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32685
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 12
 • Banjo
 • 3440
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira Objekti Afarist me sipërfaqe 3440m² me lokacion në Veternik.
Objekti është i ndarë në 8 kate, dy prej tyre të destinuara vetëm për parking ku posedon hapsirë te brendshme per 22 vetura, me sipërfaqe totale 860m², ku secili kat ka nga 430m².

Katet e tjera janë të destinuara vetëm për zyre, ku secili kat ka nga 430m² hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, dhe nga katër tualete. Hapësirat e objektit mund të shfrytëzohen për veprimtari biznesore të ndryshme, varësisht nga nevojat dhe kërkesat që paraqesin klientët, duke përfshirë shfrytëzim të hapësirës për zyre, call center, spitale, e zhvillime të veprimtarive të ndryshme të kësaj natyre. Keto hapsira mund te manovrohen sipas kerkeses se klientit.
Objekti gjithashtu posedon edhe ashensor me 900kg.

Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe të favorshëm, i cili ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit, në autostradë dhe në afërsi të qendrave tregtare Albi Mall e Grand Store.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32685
 • Çmimi: €18,000
 • Madhësia e pronës: 3440 m2
 • Banjo: 12
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare