Lëshohet me qira Objekti me mundësi ndarjeje – Mitrovicë

Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30981
  • Banesë, Lokal, Objekt, Penthouse/Banesë
  • Lloji i pronës

Informacione të tjera

Lëshohet me qira Objekti 5 katësh + podrumi. Objekti gjendet në lokacion përfekt për ushtrim të çfardo biznesi për arsye që gjendet në qendër dhe ka çasje në rrugën kryesore. Objekti posedon:

Podrumi

Kati 1: 2 Lokale

Kati 2: Lokal 300 m2 me mundësi ndarjeje

Kati 3: 8 zyre + 5 zyre dhe dy banjo

Kati 4: 2 Banesa dy dhomshe dhe 1 Banesë 1 dhomshe

Kati 5: 3 Banesa (1 dhomshe, 2 dhomshe, 3 dhomshe)

Penthouse 300 m2, 180 m2 e banueshme dhe 120 m2 terrasë ( 3 dhoma gjumi)

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

  • Qyteti Mitrovicë
  • Shteti Kosove

Detaje

  • ID e pronës: 30981
  • Lloji i pronës: Banesë, Lokal, Objekt, Penthouse/Banesë
  • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
  • Info