Lëshohet Objekti me Qira 1000 m2 në qendër të Prishtinës

 • €3,500
Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Të përzgjedhurat Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €3,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23098
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 1000

Informacione të tjera

Objekti është shumë i përshtatshëm për një numër të madh të aktiviteteve.
Hapsirat e objektit janë të përshtatshme për aktivitete administrative, për konferenca, ligjerata, seminare, trajnime, zyre, konsulata të ndryshme, qendra mësimore dhe shërbime të tjera.
Objektit është në gjendje të mirë dhe i paisur me inventarin e duhur.
LOKACIONI: Rruga Nazim Gafurri në Prishtinë (përball Agjensionit Kundër Korrupsionit – në skaj të rrugës kryesore).

SIPËRFAQJA: rreth 1000 m2.

INVENTARI: 18 kamera, alarm, gjenerator, 20 klima etj.

ÇMIMI: 3500 Euro neto

 • Adresa Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23098
 • Çmimi: €3,500
 • Madhësia e pronës: 1000
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare