Lëshohet Parcela me Qira 12.5 ari – Stanofc

 • €2,000
Stanofc, Vushtrri, Stanofc

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27002
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 12.5

Informacione të tjera

Lëshohet parcela me qira në Stanofc.

 • Parcela ka qasje direkt në rrugë
 • Ka ujë, rrymë dhe kanalizim

Gjithashtu ndodhet në një vend që ka shumë qarkullim dhe mund të përdoret për shumë veprimtari biznesi.

Cmimi: 2000 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Stanofc
 • Qyteti Vushtrri
 • Kodi postal 15015
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27002
 • Çmimi: €2,000
 • Madhësia e pronës: 12.5
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba