Lëshohet me qira penthouse 170m2

 • €1,000
Enver Maloku, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Enver Maloku, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Enver Maloku, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Enver Maloku, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34899
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 170
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira penthouse 170m2 dhe terasë 70m2. Gjendet në lagjen Mat 1 përkatësisht në rrugën ’’Enver Maloku.’’ Objekti plotëson të gjitha funksionet e nevojshme  ku gjithashtu ka mirëmbajtje të rregullt si dhe është nën mbikëqyrjen e kamerave të sigurisë. Banesa është shumë e përshtatshme që të shfrytëzohet si zyrë dhe poashtu në tërësi ka ndriçim natyral të bollshëm. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.

Ka qasje të lehtë në rrugën B dhe në rrugën C, duke qenë kështu afër shumë veprimtarive të ndryshme biznesore.

Banesa ndodhet në katin 7-të me lift funskional dhe posedon:

 • Dhomë ndeje me Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo

Çmimi i qirasë 1000

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Enver Maloku, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34899
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 170 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare