Lëshohet me Qira Penthouse 245m2 – Lagjja Arbëria

 • €1,700
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32935
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 245
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira Penthouse në lagjen Arbëria, në kompleksin afarist/banesor Tregtia, afër Komunës së re, dhe ka qasje direkte në rrugët Vicianum dhe Ahmet Krasniqi.

 

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi ( dy prej tyre Master Bedroom)
 • 1 hapësirë pune/lojrash
 • 1 Terasë e cila e përshkon tërë banesën
 • 3 Banjo

 

Banesa është e mobiluar dhe ka pamje panoramike të kryeqytetit. Ka gjithësej 245m2 sipërfaqe ku prej tyre janë 155m2 banim Neto dhe 90m2 terasë. Ngrohja dhe ftohja është me klima si dhe orientohet në Lindje – Jug – Perëndim, posedon gjenerator/rrymë dhe rezervar/ujë 24/7 dhe 2 garazha për vetura.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32935
 • Çmimi: €1,700
 • Madhësia e pronës: 245 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare