Shitet / Lëshohet me Qira Banesa Duplex 91m2 – Bregu i Diellit,Prishtinë

 • Me marrveshje
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet / Lëshohet me Qira Banesa Duplex 91m2 – Bregu i Diellit,Prishtinë

Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25329
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 91

Informacione të tjera

Shitet Banesa Duplex në lagjen Bregu i Diellit (përball Royal Mall), në Prishtinë. Sipërfaqja e banueshme e banesës është 91m2 + 30m2 podrum dhe tavan.

Banesa ndodhet në katin e -IV-.

Banesa ka dy nivele dhe ka këtë rënditje:

Niveli I:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Koridor
– Wc

Niveli II:

– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo

Banesa është super e mobiluar dhe përmban të gjitha paisjet si: makinë të enëve, lavatriqe, makinë për tharjen e rrobave, 2 klima. Gjithashtu banesa posedon dhe një open closet në njërën prej dhomave të gjumit.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25329
 • Çmimi: Me marrveshje
 • Madhësia e pronës: 91
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3.5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Arba
 • Arba