Lëshohet me Qira Objekti 1100m2 – Prishtinë

 • Me marveshje
Kadri Dushi, Prishtinë, Kadri Dushi

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25894
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 18
 • Dhoma gjumi
 • 20
 • Banjo
 • 1100

Informacione të tjera

Lëshohet me Qira ose Shitet Ndërtesa ë rrugën Kadri Dushi, në Prishtinë.  Sipërfaqja e Ndërtesës është 1100m2.

Ndërtesa ka këtë rënditje:

– 200 m2 Restaurant
– 100m2 Terracë të mbyllur
– 18 Dhoma Gjumi

Ndërtesa është komplet e re dhe mund të perdoret për shumë veprimtari biznesi.

Cmimi: Me marrëveshje

Për më shumë informata:

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Kadri Dushi
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 25894
 • Çmimi: Me marveshje
 • Madhësia e pronës: 1100
 • Dhoma gjumi: 18
 • Dhoma: 20
 • Banjo: 20
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba