Lëshohet me qira/Shitet trualli 15 ari – Magjistralja Mitrovicë – Prishtinë

Magjistralja Mitrovice - Prishtine, Mitrovicë, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31501
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 15
 • ari

Informacione të tjera

Lëshohet me qira trualli 15 ari, Magjistralja Mitrovicë – Prishtinë.

Trualli është shumë i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme të biznesit, objekte afariste dhe çasje direkte në magjistrale. Trualli posedon infrastrukture të kompletuar me ujë të pijshëm, rrymë, internet dhe kanalizim.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë, Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31501
 • Madhësia e pronës: 15 ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira, Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info