Lëshohet me qira shtëpia 16 ari – Kçiç

Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29185
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 16
 • ari
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shtëpia 16 ari në Kçiç, afër autoservis Amiri.
Shtëpia ka 13 ari hapsirë të banueshme dhe 3 ari oborr.

 • Sallon & Kuzhinë
 • 3 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo
 • Terrasë/Ballkon

Shtëpia ka lokacion shumë të përshtatshme për shkak që ka çasje të lehtë në rrugën kryesore. Shtëpia mund të shfrytëzohet për zyre, depo apo ndonjë veprimtari tjetër për shkak të lokacionit të përshtatshëm.

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29185
 • Madhësia e pronës: 16 ari
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info