Lëshohet me qira shtëpia 180 m2 – Prizren

 • €450
Filip Shiroka, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Filip Shiroka, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29333
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 180
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shtëpia 180 m2, në Prizren. Shtëpia më saktësisht gjendet tek rruga “Filip Shiroka”, afër shkollës “Lekë Dukagjini”. Shtëpia është dy katshe dhe posedon:

Kati 1:

 • Sallon
 • Kuzhinë & Trepezari
 • Banjo

Kati 2:

 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Shtëpia është e sapo ndërtuar e gjysëm mobiluar me mobilje të reja. Ka oborr dhe vendparkim per 2-3 automjete.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29333
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 180 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info