Lëshohet me qira shtëpia 200m2 – Taukbashqe

 • €2,500
Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • €2,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34728
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 200
 • M2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shtëpia 3 katëshe në Taukbashqe. Shtëpia ka sipërfaqe prej 200m2 si dhe ka oborr të bollshëm prej 2 ari. Gjendet buzë rrugës kryesore afër shumë veprimtarive biznesore të nevojshme për jetë, si dhe afër shkollës fillore Elena Gjika.  Shtëpia është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme të cilat i duhen një shtëpie cilësore.

Posedon dhomë ndeje me kuzhinë, 4 dhoma gjumi të cilat kanë hapësirë shumë të madhe duke i bërë shumë të shfrytëzueshme, poashtu ndriçim të bollshëm si dhe çasje në ballkone. Ka 3 banjo gjithashtu me hapësira të konsiderueshme dhe një depo.  Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Shtëpia ka edhe një garazhë.

Jetesa në këtë shtëpi ofron komoditet duke pasur çasje të lehtë në qendër të qytetit, gjithashtu dhe hapësira e oborrit të shtëpisë mundëson të ketë hapësirë gjelbëruese të nevojshme duke ofruar kështu momente relaksi për banorët e shtëpisë. Poashtu, shtëpia përveç që është e duhura për familje të cilat kërkojnë të jetojnë në një shtëpi që i ofron të gjitha, ajo është shumë e  përshtatshme edhe për afarizëm duke e bërë të mundur të shfrytëzohet për zhvillimin e ndonjë biznesi.

Çmimi i qirasë së shtëpisë është 2500

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34728
 • Çmimi: €2,500
 • Madhësia e pronës: 200 M2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare