Lëshohet me qira shtëpia 240m2 – Mat

 • Me marrëveshje
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34693
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 240
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shtëpia në Mat . Shtëpia gjendet në lokacion shumë favorshëm, në rrugën kryesore dhe me pamje nga rruga. Rreth saj operojnë shumë veprimtari të ndryshme biznesore të nevojshme për jetesë.

Ka gjithashtu një terasë hapësirë të madhe që mund të shfrytëzohet për ndeja të ndryshme familjare.  Dhomat kanë ndriçim të bollshëm pasi që posedojnë dritare të mëdha si dhe kanë çasje në ballkone. Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë si dhe mundësinë me dru.

Shtëpia ka 2 kate dhe ka këtë renditje.

Kati 1:

 • Dhomë ndeje dhe kuzhinë – Me ballkon
 • 1 dhomë gjumi – Me ballkon
 • 1 banjo
 • 1 terasë

Kati 2:

 • 5 Dhoma gjumi – njëra prej tyre me banjo personale
 • 1 Banjo

 

Çmimi me marrëveshje

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34693
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 240 M2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare