Lëshohet Me Qira Shtëpia 260m2 – Fshati Ndërkombëtarë,Prishtinë

 • €2,000
International Village, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, International Village, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
International Village, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, International Village, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo
 • €2,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28847
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 260
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me Qira Shtëpia 260m2 në Fshatin Ndërkombëtarë, Prishtinë.

Shtëpia ka 3 kat dhe ka këtë rënditje:

 •   Dhome e ndenjes
 •  Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 1 wc
 • 2 Ballkona
 • Terrasë
 • Garazh
 • Oborr

Shtëpia ndodhet në një nga lagjet më të qeta dhe të sigurta të Prishtinës, gjithashtu është e mobiluar me një stil shumë modern dhe mobilje shumë kualitative.

Cmimi: 2000 euro/muaj (në cmim janë të përfshira dhe pagesa e mirëmbajtjes së lagjes dhe mirëmbajtja e oborrit të shtëpisë)

Për më shumë informata:

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa International Village, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 11000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28847
 • Çmimi: €2,000
 • Madhësia e pronës: 260
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba