Lëshohet me qira shtëpia 370 m2 – Marigona Residence

 • €1,850
Marigona Residence, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Marigona Residence, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Prishtinë
 • €1,850

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30831
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 370
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shtëpia 370 m2 në Marigona Residence. Shtëpia është e mobiluar me shije dhe dizajne unike. Shtëpia është e pa banuar më herët. Shtëpia ka systemin e ngrohjës me energji elektrike. Shtëpia posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Banjo
 • Podrum
 • Garazhë
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30831
 • Çmimi: €1,850
 • Madhësia e pronës: 370 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info