Lëshohet me qira shtëpia në Bajr të Mitrovicës

 • €150
Bair, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 4000, Kosovo, Mitrovicë,
Me Qira
Bair, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 4000, Kosovo, Mitrovicë,
 • €150

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25069
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Shtëpia posedon:


Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Kati i dytë i shtëpisë ka hyrje ndaras nga kati i parë
Shtëpia gjendet në lagjen Bajr, te monopoli i duhanit

Shtëpia posedon oborr, dhe gjendet në një vend të qetë.

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25069
 • Çmimi: €150
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Info
 • Info