Lëshohet me qira trualli 15 ari – Magjistrale Mitrovicë – Prishtinë

QMF Shupkofc, Albaniku, Kolonia 2, Shupkoc, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
QMF Shupkofc, Albaniku, Kolonia 2, Shupkoc, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31731
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 15
 • ari

Informacione të tjera

Lëshohet me qira trualli 15 ari dhe infrastrukturen e plote ( uje,kanalizim,rryme, internet). Zona gjendet në hyrje të Mitrovicës (Shupkofc) ku kjo zone është duke u ndërtuar çdo ditë e më shumë dhe duke u shëndrruar në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e afarizmit. Gjithashtu ka çasje direkte në magjistrale.

Kjo pronë ka mundësi edhe të shitet.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31731
 • Madhësia e pronës: 15 ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira, Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info