Lëshohet Objekti 275m2 me Qira – Qendër

 • €2,500
Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €2,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32371
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 275
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira objekti me sipërfaqe 275m2 në Qendër të Prishtinës, më saktësisht mbrapa Teatrit.

Hapësira afariste është e ndarë në 3 nivele dhe secili kat ka pamje të hapur që mundëson komunikim më të lehtë mes stafit, kjo hapësirë ofron komoditet dhe ambient të këndshëm pune.

Lokali posedon kuzhinë, 2 Banjo, ngrohje qëndrore, ndriçim të mjaftueshëm dhe ka lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: Call Center, Studio Dizajni, Institucione të ndryshme, Ordinancë etj

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Agim Ramadani, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32371
 • Çmimi: €2,500
 • Madhësia e pronës: 275 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim