Lëshohet Objekti 300 m2 me Qira – Te 4 Llullat,Prishtinë

 • €1,100
Rrustem Hyseni, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rrustem Hyseni, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Rrustem Hyseni, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rrustem Hyseni, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,100

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33259
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 300
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Objekti 300 m2 me qira në lagjen e 4 llullave në Prishtinë
Objekti ndahet në 4 kate ku secili kat ka 75 m2 gjithashtu është edhe mundesija qe kati i I të mirret ndamas
Objektu posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe ka një vend parking

Qmimi i tërë objektit është : 1100 Euro
Qmimi vetëm i katit te I është : 600 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Rrustem Hyseni, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33259
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 300 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton