Lëshohet Objekti 510m2 me Qira – Tophane

 • €2,200
Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €2,200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32869
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Banjo
 • 510
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira objekti afarist me sipërfaqe 510m2 në Qendër, afër Tregut të Gjelbër.

Objekti është i sapo përfunduar , ka 4 kate me 4 hapësira pune me mundësi të manovrimit sipas kërkesës dhe nevojave të klientit, posedon 1 Ballkon dhe 4 Banjo, është i pajisur me ngrohje dhe ftohje me klima inverter dhe ka ndriçim të mjaftueshëm.

Objekti Afarist karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: Call Center, tregti me shumicë ose pakicë, ordinancë etj.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 

 • Adresa Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 32869
 • Çmimi: €2,200
 • Madhësia e pronës: 510 m2
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare