Lëshohet PentHouse 90m2 me Qira – Aktash

 • €350
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32358
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira PentHouse me sipërfaqe prej 90m2 në lagjen Aktash, afer Market Maxi-t.

Banesa ndodhet në katin -VII- dhe ka këtë reditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Terasë

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon të gjitha paijset dhe elementet e nevojshme për banim, posedon ashensor funksional, ngorhje qëndrore me rrymë, ndriçim të mjaftueshëm dhe një terasë të madhe me pamje të hapur nga qyteti.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32358
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim