Lëshohet Penthouse me Qira – Prishtina e Re

 • €700
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30585
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 170
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lëshohet me qira Penthouse në lagjen Prishtina e Re,  në afërsi të Spitalit Amerikan.

Banesa ka sipërfaqe 90m2 dhe 80m2 terasë, ndodhet në katin -XII- dha ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Terasë 80m2

Banesa ndodhet në lokacion shumë të favorshëm banimi, ka pamje në të gjitha anët e qytetit, është e pajisur me ngrohje me dru/kamin dhe ofron shumë komoditet.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30585
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 170
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare