Lëshohet Restauranti me Qira, 250 m2 – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33400
 • Restaurant
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 250

Informacione të tjera

Lëshohet Restauranti me Qira, 250 m2 në lagjen Arbëria / Dragodan
Restauranti është i përshtatshëm dhe ka një pamje mahnitëse dhe ju ofron nje relaks të veqantë !
Restauranti mundet të lëshohet me qira edhe pa enterier
Restauranti posedon 2 banjo , 1 depo , kuzhinen , tarasën poashtu edhe ngrohje me kalldaj .

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33400
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 250
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Restaurant
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton