Lëshohet Shtëpi,130 m2 me Qira – Shkabaj

 • €500
Shkabaj, Municipality of Obiliq / Obilić, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Shkabaj, Municipality of Obiliq / Obilić, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Shkabaj, Municipality of Obiliq / Obilić, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Shkabaj, Municipality of Obiliq / Obilić, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32386
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 130
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia 130 m2 me qira në Shkabaj.
Shtëpia moderne është plotësisht e mobiluar me shumë shije dhe elegancë, me mobilje të kualitetit të lartë.
Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga qetësia, përveç kësaj në këtë zonë ka një infrastrukturë të zhvilluar mirë.
Sistemin e ngrohjes e ka me pelet. Ka hapësirë të mjaftueshme për parkim.

Në katin përdhesë ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo
Në katin e 1 ka këtë rënditje:
3 dhoma gjumi,
1 Banjo

Qmimi 500 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Shkabaj, Municipality of Obiliq / Obilić, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32386
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 130 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton