Lëshohet Shtëpia 160 m2 me qira – Bregu I Diellit

 • €1,400
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit
Me Qira
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit
 • €1,400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31767
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 160
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet kati i lart i Shtëpis me qira në lagjen Bregu i Diellit me sipërfaqe 160 m2
Shtëpia  është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme afariste.

Qmimi : 1400 Euro / i negociueshëm

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31767
 • Çmimi: €1,400
 • Madhësia e pronës: 160 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton