Lëshohet Shtëpia 275m2 me Qira – Lagjja Nic

 • €800
NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10150, Kosovo, Prishtinë, NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10150, Kosovo
Me Qira
NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10150, Kosovo, Prishtinë, NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10150, Kosovo
 • €800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32058
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 275
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shëpia me sipërfaqe 275m2 në Veternik tek Lagjja NIC.

Shtëpia është e organizuar në 3 kate banimi dhe ka këtë renditje:

Kati përdhesë:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Ballkoni
 • Banjo

Kati -I- :

 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Kati -II-:

 • 2 Dhoma Gjumi (të pamobiluara)

Shtëpia ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe të përshtatshme për banim, është tërësisht e mobiluar (përveq katit të -II-), posedon hapësirë gjelbrimi, hapësirë parkimi dhe ngrohje qëndrore.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32058
 • Çmimi: €800
 • Madhësia e pronës: 275 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim