Lëshohet Shtëpia me Qira,300 m2 – Lagjia Qëndresa,Prishtinë

 • Me Marrëvejshe
Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo, Prishtinë, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo
Me Qira
Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo, Prishtinë, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo
 • Me Marrëvejshe

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31436
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 300
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet shtëpia me qira ne lagjen Qëndresa në Prishtinë
Shtëpia ka sipërfaqe prej 300 m2, me gjithësej 7 ari oborr, është e ndarë në 3 kate dhe posedon këtë rënditje:

Kati I – Sallon me kuzhinë , banjo dhe dhomë e vogel gatimi, ballkon
Kati II – Dhomë gjumi, sallon, banjo, ballkon
Kati III – Dhomë gjumi me paradhomë , dhomë gjumi , banjo

Shtëpia është e paisur me të gjitha mobiliet e nevojshme, ka hymje me shkallë edhe direkt në pushimoren që lidhet kati I me katin e II .
Shtëpia ka garazh dhe vend për parking.
Posedon bunar dhe rezërvar – pra me ujë të mjaftueshëm edhe në rast reduktimeve.
Ka nxemje qëndrore të lidhura me kaminë.
Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, afër Bau Market dhe Fortesës dhe lidhet menjëhere me rrugën kryesore.

Qmimi : Me Marrëvejshe

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31436
 • Çmimi: Me Marrëvejshe
 • Madhësia e pronës: 300 m2
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton