Lëshohet Shtëpia me Qira ,364 m2 – Lagjia e 4 Llullave,Prishtinë

 • €2,500
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €2,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31193
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Banjo
 • 364
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia 4 katëshe me Qira për Zyre në Prishtinë më saktësisht në Lagjën e 4 Llullave .
Shtëpia është e pa përfunduar dhe mundeni me investu vet në baz të idejave që i keni dhe investimi juaj zbatohet në qira.
Shtëpia posedon sipërfaqe prej 364 m2 dhe ka renditje të njejtë ndërmjet katëve të shtëpisë .

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 

 • Adresa Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31193
 • Çmimi: €2,500
 • Madhësia e pronës: 364 m2
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton