Lëshohet Shtëpia me Qira, 1200 m2 – Lagjia Dodona,Prishtinë

 • €5,000
Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €5,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31356
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 7
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 1200
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet shtëpia Me 2 hymje me qira në Prishtinë më saktësisht ne  lagjën Dodona.
Sipërfaqja e shtëpive është nga 1200 m2 dhe posedojn ngrohje qëndrore me dru dhe rrymë.
Shtëpia ka parking për afër 15 vetura dhe ka 2 lokale me sipërfaqe ka 60 m2.
Shtëpiat Kan një taras të madhe dhe poshtë kanë podrume mjaft të mëdhaja.
Shtëpiat posedon këtë renditje :

Hyrja 1 :
Sallon & Kuzhinë
5 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon
Garazhë
Podrum

Hyrja 2 :
Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon
Garazhë
Podrum

Qmimi : 5000 Euro / muaji.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 

 

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31356
 • Çmimi: €5,000
 • Madhësia e pronës: 1200 m2
 • Dhoma gjumi: 7
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton