Lëshohet Shtëpia me kate me Qira,128 m2 – Lagjia Arbëria-Dragodan,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33788
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia me kate me Qira 120 m2 në lagjen Arbëria-Dragodan, Prishtinë

Shtëpia më saktësisht gjindet përballë Viva Fresh Store dhe ka qasje direkte me rrugën kryesore.

Ofrohet për shfrytëzim kati  IV i cili ka këtë renditje :

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Terasë 70m2
 • Parking
 • Oborr i shfrytëzueshëm për banorët

Konatkti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp : +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33788
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 120
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton