Lëshohet Shtëpia me kate me Qira,128 m2 – Lagjia Arbëria-Dragodan,Prishtinë

 • €500
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33778
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 150

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia me kate me Qira 128 m2 në lagjen Arbëria-Dragodan, Prishtinë

Shtëpia më saktësisht gjindet përballë Viva Fresh Store dhe ka qasje direkte me rrugën kryesore.

Ofrohet për shfrytëzim kati  II i cili ka këtë renditje :

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 2 Ballkona
 • Parking
 • Oborr i shfrytëzueshëm për banorët

Konatkti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp : +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33778
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 150
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton