Lëshohet shtëpia me qira 120 m2- Lagjja Nic- Çagllavicë

 • Me marrëveshje
NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10100, Kosovo, Prishtinë, NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10100, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10100, Kosovo, Prishtinë, NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10100, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34465
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet shtëpia me qira 120 m2- Lagjja Nic- Çagllavicë.

Shtëpia gjendet në hyrje të Lagjes Nic dhe ka qasje të lehtë me rrugën kryesore.

Një zonë e qetë dhe e rehatshme për të jetuar.

Shtëpia ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Koridor
 • Terasë
 • Kuzhinë verore
 • Oborr
 • Parking

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp:  +38348888914

 • Adresa NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 10100, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10100
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34465
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 120 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba